Aleeza Black cipzáras crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Az Aleeza egy elegáns és praktikus táska időtlen dizájnnal, amely egyszerűségével és átláthatóságával nyűgöz le. A három elkülönített, cipzáras rekesz megkönnyíti a…
További információkAz Aleeza egy elegáns és praktikus táska időtlen dizájnnal, amely egyszerűségével és átláthatóságával nyűgöz le. A három elkülönített, cipzáras rekesz megkönnyíti a nélkülözhetetlen dolgok rendszerezését, míg a állítható vállpánt kényelmes viseletet biztosít. A dombornyomott logó finom részletet ad, amely kiemeli visszafogott stílusát. Tökéletes választás azoknak, akik a funkcionalitást részesítik előnyben felesleges díszítések nélkül.
- Főtér három cipzáras rekeszre osztva
- Belső cipzáras zseb
- Állítható crossbody vállpánt
| Dimenzió | 220 x 250 x 80 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 550 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | SimplyV |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 92 - 130 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
SimplyV
Egyszerű Vuskák, Simply Vuch!
Időtlen, minimalista és elegáns. A SimplyV kollekció könnyedén megáll csillogás nélkül is. Mert az egyszerűségben rejlik a szépség. Minden SimplyV darab dizájnjának középpontjában a tiszta vonal, a sima anyag és a finom fémrészletek állnak. Semmi extra, mégis semmi sem hiányzik. Milyen lesz a Te egyszerűen tökéletes darabod?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.