Massimo Brown téglalap alakú cipzáras oldaltáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Hiányzott egy szögletes alaptáska, és ez most egy teljesen új köntösben hozza a Tricia övtáska stílusát. Két tágas rekesz és merev forma teszi megbízható napi társaddá.…
További információkHiányzott egy szögletes alaptáska, és ez most egy teljesen új köntösben hozza a Tricia övtáska stílusát. Két tágas rekesz és merev forma teszi megbízható napi társaddá. Válaszd ki a saját színedet, és élvezd a praktikus minimalizmust tökéletes kivitelben. Mert néha egyszerűen több a kevesebb!
- Főtér két rekeszre osztva
- Belső cipzáras zseb
- Állítható válltáska-pánt
| Dimenzió | 160 x 230 x 90 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 550 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 98 - 133 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Oldaltáska
Időtálló klasszikus darab, amelyet nyáron és télen egyaránt viselhetsz, munkába vagy sétálni, sportcipőhöz vagy magassarkúhoz. Az oldaltáska olyan kiegészítő, amelyet garantáltan viselhetsz. A hosszú pántnak köszönhetően a válladra vetheted, biztos lehetsz benne, hogy nem csúszik le, nem esik le, a kezed pedig szabad marad, hogy telefonnal vagy kávéval foglalatoskodhass. Több szín, anyag és méret közül választhatsz. Rajta hát, öltsd magadra az oldaltáskát!
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.