Mirelle Dark Grey eco crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Nem kicsi, nem is nagy. Mindkettő lehet. A Mirelle két anyag kombinációját kínálja és lehetőséget a táska terének egyszerű csökkentésére puszta összehajtással, amikor…
További információkNem kicsi, nem is nagy. Mindkettő lehet. A Mirelle két anyag kombinációját kínálja és lehetőséget a táska terének egyszerű csökkentésére puszta összehajtással, amikor éppen szükség van rá. Például kiránduláskor, amikor titokzatosan eltűnik a tízórai az első kanyar után. Ráadásul eco kollekciónk része, így kíméli a bolygót, de megőrzi megkülönböztethetetlen Vuch stílusát.
- Újrahasznosított PET palackokból készült
- Változtatható főrekesz cipzáras zárással
- Cipzárak, amelyek egy cseppet sem engednek át
- Széles állítható pántos a kényelmes viselésért
- Belső rekeszek és cipzáras zsebek
| Dimenzió | 280 x 270 x 80 mm |
| Anyaga | Környezetbarát anyag |
| Súlya | 310 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Kollekció | ECO |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 85 - 145 cm |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Tartós anyag, Belső cipzáras zseb, Vízálló anyag |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Eco táskák
Fenntarthatóság, kíméletes bánásmód, figyelmesség. Közel állnak Hozzád ezek az értékek? Akkor közel állhat Hozzád valamelyik eco táskánk is, amelyeknek világos céljuk van. Mégpedig az, hogy kíméletes legyen a környezettel. Így együtt alkothattok egy elválaszthatatlan párost, amely nem lesz közömbös bolygónk iránt.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.