Fossy MN Wine elegáns crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Fossy MN állítható széles pánttal a bevált Fossy dizájnra épít, de új dimenziót ad az eleganciának. Ugyanolyan anyagból készült, mint a Cara táska, így garantáltan…
További információkA Fossy MN állítható széles pánttal a bevált Fossy dizájnra épít, de új dimenziót ad az eleganciának. Ugyanolyan anyagból készült, mint a Cara táska, így garantáltan minőségi és luxus megjelenésű. Egy feltűnő, záratlan külső zsebbel és egy dupla cipzáras főzsebben tarthatod biztonságban kincseidet.
- Minimalista dizájn monogrammal
- Fő cipzáras záródás
- Külső mágneses zseb
- Állítható crossbody pánt
| Dimenzió | 200 x 220 x 100 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 440 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Többszínű |
| Szín | Borszín |
| Kollekció | Monogram |
| Stílus | Elegáns |
| Szíj hossza | 75 - 110 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Monogram
Szeretnél valami igazán különlegeset és lenni Vuch minden porcikájával? A tökéletesen átgondolt Vuch monogram kollekció pont neked való. Kényeztesd magad egy darabbal, amelyből csak úgy sugárzik a stílus, minden centiméterén a Vuch logóval. Legyen szó táskáról, pénztárcáról vagy hátizsákról...
A Vuch a te leghűségesebb szerelmed, úgyhogy mondd el mindennek egyetlen szó nélkül.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.