Fossy Mini Suede Beige velúr crossbody táska lánccal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Az eredeti Fossy Mini legjobbját tartotta meg. Most azonban matt velúrba öltözött, amely könnyedséggel és ízléssel vonzza a figyelmet. Elegáns kivitelét külső zseb…
További információkAz eredeti Fossy Mini legjobbját tartotta meg. Most azonban matt velúrba öltözött, amely könnyedséggel és ízléssel vonzza a figyelmet. Elegáns kivitelét külső zseb egészíti ki a gyors hozzáféréshez, belül pedig cipzáras zsebet találsz az apróságoknak és két nyitott rekeszt, amelyek mindent kéznél tartanak. Most már csak a színt kell kiválasztanod.
- Fő cipzáras zárás
- Belső és külső zsebek az apróságoknak
- Velúr utánzat finom, bársonyos felülettel
- Állítható crossbody pántos arany lánccal
| Dimenzió | 170 x 200 x 60 mm |
| Anyaga | Velúr |
| Súlya | 272 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Munkába, Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 104 - 129 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Mini táskák
„Telefon, pénztárca, kulcsok, semmi más. Vannak napok, amikor ez egyszerűen elég. És ezekre a napokra hoztuk létre a mini táskák kollekcióját. Bár kicsik, de ügyesek, hiszen nem feledkezünk meg a praktikusságról. Még ha miniek is, rendben tarthatod azt a pár dolgot. Kihasználhatod a pántot is, amelynek köszönhetően mindig szabad kezed lehet. Egy csapásra elegáns borítéktáskává is alakíthatod. A mini táskát felhasználhatod randevúra, városi sétára vagy akár kulturális programokra. Most már csak rajtad múlik, melyik mini szépséget engedted be a gardróbodba."
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.