Eloa Flowers Beige tágas babakocsi hátizsák Engelis
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kiárusításhoz még egy örömet adunk hozzá. Május 6-ig, szerdáig extra -15% kedvezményt kapsz hátizsákokra az EXHAT15 kóddal.
Ismerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz. Praktikus hátizsák gyengéd virágmintás dizájnnal, amely…
További információkIsmerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz.
Praktikus hátizsák gyengéd virágmintás dizájnnal, amely rendet tart a legzsúfoltabb napokon is. Több zsebbel pontosan tudod, hová nyúlj a cumisüvegért, tízóraiért vagy apróságaidért. A strapabíró akasztó mindennapi használatra alkalmas, a levehető kerek zsebtok pedig ideális cumira vagy más apróságokra, amelyeket kéznél kell tartanod. Tartós, áttekinthető és készen áll arra, hogy elkísérjen városi sétákon és babakocsizásokon.
- Tartós és mosható anyag
- Erős pántok megerősített karabinerekkel a babakocsira való rögzítéshez
- Merevített nyitás a főzseben a jobb hozzáférésért
- Áttekinthető és praktikus belső zsebfelosztás
- A cumitartó tok a csomag része
- Termózsebok palackokhoz
| Dimenzió | 400 x 310 x 170 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 880 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, Virágmintás |
| Szín | Bézs |
| Térfogat | 21 |
| Kollekció | Engelis |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Palack zseb, Babakocsi rögzítés, Rejtett zseb, Termikus zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
50% PU Poliuretán
50% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ENGELIS HÁTIZSÁKOK
Az Engelis hátizsákok kényelmet és szabadságot hoznak, amelyet a szülők értékelnek a mindennapi rohanásban és hosszabb utakon egyaránt. Kompaktak, de kellően tágas helyet biztosítanak, biztonságos zárással és erős pántokkal a kényelmes viseléshez. Az okos belső elrendezésnek köszönhetően könnyen megtalálod pontosan azt, amire szükséged van, és szabad kezed marad minden másra. Az Engelis hátizsákok a funkcionalitást, tartósságot és tiszta dizájnt ötvözik, amely illik a babakocsira és önállóan is.