Yella Big Dark Grey nagy méretű könnyű táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Táska, amely hűséges társad lesz a városban és szabadidőben egyaránt. Könnyű, mint a toll, mégis tágas, így minden szükséges holmidat magával viheted anélkül, hogy…
További információkTáska, amely hűséges társad lesz a városban és szabadidőben egyaránt. Könnyű, mint a toll, mégis tágas, így minden szükséges holmidat magával viheted anélkül, hogy megterhelne. A biztonságos cipzáras és kényelmes vállpántnak köszönhetően átvetted a válladon, és máris indulhatsz gondtalanul. Stílusos, praktikus és mindig készen áll arra, hogy feldobja az összes szettjét – pontosan olyan, amire szükséged van!
- Yella táska maxi verziója
- Fő cipzáras és két mágneses zárás
- Könnyű és ellenálló anyag
- Belső cipzáras zseb
- Széles, állítható vállpánt
| Dimenzió | 210 x 330 x 65 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 410 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Kollekció | Aira & TechniC |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 75 - 136 cm |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Tartós anyag, Belső cipzáras zseb, Vízálló anyag |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Aira
Érezd meg a könnyedséget a saját bőrödön.
Az AIRA anyagból készült termékeket a praktikusság jellemzi – könnyűek, mint a toll, vízállók és könnyen karbantarthatók. Elég csak letörölni a szennyeződéseket, és folytathatod kalandozásaidat. Akár a városi dzsungel vár rád, akár egy hétvégi kirándulás, megbízhatóan kísér és stílusosan vezet át minden helyzeten.
Készülj fel a első pillantásra történő szerelemre. AIRA – ez a könnyedség és elegancia, amelybe azonnal beleszeretsz!
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.