Veerle Light Blue tágas roll-top hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Nagy roll-top hátizsák, amely praktikus, kényelmes és stílusos. A párnázott hátrésszel egész nap kényelmesen viselheted, akár munkába mész, kirándulsz vagy világot jársz…
További információkNagy roll-top hátizsák, amely praktikus, kényelmes és stílusos. A párnázott hátrésszel egész nap kényelmesen viselheted, akár munkába mész, kirándulsz vagy világot jársz. A W alakú dizájn egyedi karaktert és egy csipetnyi originalitást kölcsönöz a hátizsáknak. Készülj fel a kalandokra, bőséges hellyel minden szükségednek.
- Dupla zárási mód a főrekesznek – cipzár és csat feltekerés után
- Sok külső és belső zseb
- Párnázott hát és vállpántok a lehető legkényelmesebb viselésért
| Dimenzió | 400 (560) x 280 x 120 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 600 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Kék |
| Térfogat | 13 - 18 |
| Stílus | Utazós |
| Szíj hossza | 44 - 90 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Tartós anyag, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Roll-top, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Hátizsákok
Azok az idők, amikor a hátizsákok csak iskolai táskákat vagy hegymászó felszereléseket jelentettek, már rég elmúltak. Most a hátizsák lehet egy elegáns kiegészítő a városban sétálva, munkába menve vagy iskolába. Válassz olyan darabot, amely kényelmesen simul a hátadra és tökéletesen kiegészíti az öltözetedet. A hátizsákok további előnye, hogy szabadon hagyja a kezeidet, és a hátad is hálás lesz, mivel a súly egyenletesen oszlik el mindkét váll között.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.