Sora Rio Brown nagy rátia táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Nagy táska nyári hangulattal. Ez a modell ötvözi a rátia könnyedségét és a műbőr részletek eleganciáját. Ez a táska azokra a napokra való, amikor nem éred be kevesebbel.…
További információkNagy táska nyári hangulattal. Ez a modell ötvözi a rátia könnyedségét és a műbőr részletek eleganciáját. Ez a táska azokra a napokra való, amikor nem éred be kevesebbel. Könnyedén elfér benne egy könyv, a napszemüveg és egy kisebb bevásárlás is. A hosszú fülei kényelmes vállhordást biztosítanak, míg a kidolgozott dizájn feldobja a nyári outfitedet.
- Fő záródás mágnessel
- Rátia hatású dizájn
- Belső cipzáras zsebecske + két kis rekesz
- Hosszú fülek a kényelmes hordáshoz
| Dimenzió | 270 x 460 x 130 mm |
| Anyaga | Műbőr, Polipropilén |
| Súlya | 520 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Többszínű, Fonott |
| Szín | Barna |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 57 cm |
| A4 méretű | nem |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
52% PU Poliuretán
24% PP Polipropilén
24% Pamut
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
NAGY TÁSKÁK
Sajnos nem vagyunk Roxfortban, és nem áll rendelkezésünkre Hermione varázslatos táskája, amibe még egy sátor is belefért. De szerencsére olyan világban élünk, ahol a nagy táskák divatosak, és itt van a Vuch is, amelynek egész szekciója van belőlük, így kiválaszthatod a saját nagy szépségedet, amibe beletehetsz minden szükséges és szükségtelen dolgot, amit éppen magaddal kell vinned.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.