Saida Black övtáska állítható pánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Saida egy sportos övtáska könnyű anyagból. Szuper társ a maximális kényelemhez minden tevékenység során. Tökéletes, ha szabad kezekre van szükséged, és minden fontos…
További információkA Saida egy sportos övtáska könnyű anyagból. Szuper társ a maximális kényelemhez minden tevékenység során. Tökéletes, ha szabad kezekre van szükséged, és minden fontos dolgot magadnál akarsz tartani. Akár városi sétára, akár sportoláshoz veszed fel, mindig jól illik hozzád.
- Könnyű anyag
- Rejtett zseb az övtáska hátulján
- Belső cipzáras zseb apróságoknak
- Állítható pánt
| Dimenzió | 140 x 300 x 40 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 200 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 138 - 16 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Övtáskák
Dicső visszatérés. Ez a kifejezés kapcsolódik az övtáskához. Népszerű, ötletes, és még sok mást is asszociál bennünk ez a divatos kiegészítő. Régebben egy divatkatasztrófa volt, ma már inkább a ruhatárad egy must-have darabja. Nos, meggyőztünk téged arról, hogy szükséged van rá? Abban az esetben ne habozz és rendeld meg.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.