Cara Smooth Black cipzáras crossbody kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Fekete táskákból sosem elég. Különösen az olyan praktikusakból, mint az Cara Smooth Black. A hangulatodnak vagy az alkalomnak megfelelően viselheted. Ha szabad kezet…
További információkFekete táskákból sosem elég. Különösen az olyan praktikusakból, mint az Cara Smooth Black. A hangulatodnak vagy az alkalomnak megfelelően viselheted. Ha szabad kezet szeretnél, akkor crossbody táskaként is hordható. Ha pedig mégsem, akkor könnyedén leveheted a pántját.
- Vuch díszlogó
- Vállpánt
- A fő zseb villámzáras
- A belső zseb villámzáras
| Dimenzió | 200 x 240 x 100 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 330 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Elegáns |
| Szíj hossza | 76 - 137 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
CROSSBODY
„Ha valaki büszke ránk, az a szívünkbe melegséget hoz. Hinnéd, hogy a saját kézitáskád is büszke lehet rád? Amelyik erre képes, az a crossbody kézitáska. Te pedig büszke lehetsz arra, hogy neked pontosan ilyened van. Talán a célszerűsége, vagy a népszerűsége vagy esetleg az örökérvényűsége miatt. Az okot te magad választod ki.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.