Mitch Nexa Grey cipzáras crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Crossbody táska, amit gondolkodás nélkül magaddal vihetsz. Azért, mert jól áll, nem zavar, és van egy kis lecsatolható zsebes része, ami megment minden apróságot, ami…
További információkCrossbody táska, amit gondolkodás nélkül magaddal vihetsz. Azért, mert jól áll, nem zavar, és van egy kis lecsatolható zsebes része, ami megment minden apróságot, ami egyébként elveszne a táska mélyén. Átdobod a válladon és kész. Útközben, a városban, olyan napra, amikor a dolgaidat magadnál kell tartanod, a fejed pedig a felhőkben járhat.
- Fő záródás cipzárral + mágnessel
- Belső cipzáras zseb + két rekesz
- Külső cipzáras zseb
- Lecsatolható cipzáras zsebes rész
- Állítható crossbody vállpánt
| Dimenzió | 200 x 300 x 90 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 350 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 80 - 113 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
83% PES Poliészter
17% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
CROSSBODY
Amikor valaki büszke ránk, az melengeti a szívünket. De elhinnéd, hogy a táskád is büszke lehet Rád? Az ilyen táska a crossbody táska. Te pedig büszke lehetsz arra, hogy éppen ez a tiéd. Talán a praktikussága, népszerűsége vagy időtlen volta miatt? Az okot már Te választod ki.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.