Fossy Mini Rio Pink crossbody táska ráfiából
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
A népszerű Fossy Mini modell nyári ruhába öltözött. A strukturált ráfia és a műbőr részletek kombinációja könnyű, természetes megjelenést kölcsönöz, amely azonnal…
További információkA népszerű Fossy Mini modell nyári ruhába öltözött. A strukturált ráfia és a műbőr részletek kombinációja könnyű, természetes megjelenést kölcsönöz, amely azonnal nyaralós hangulatot teremt. Napsütés, tenger és olyan napok, amikor csak néhány dologra van szükséged. Vedd a válladra, és indulhatsz a városba, egy italra vagy esti sétára a sétányon.
- Fő cipzáras zárás
- Ráfia hatású dizájn
- Belső kártyatartó rekeszek
- Állítható crossbody pántos lánccal
| Dimenzió | 170 x 200 x 60 mm |
| Anyaga | Műbőr, Polipropilén |
| Súlya | 299 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Többszínű, Fonott |
| Szín | Rózsaszín |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 100 - 120 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
46% PU Poliuretán
27% PP Polipropilén
27% Pamut
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
CROSSBODY
Időtlen klasszikus, amelyet viselhetsz nyáron és télen, munkába és sétára, tornacipőhöz és magassarkúhoz egyaránt. A crossbody táska egyszerűen egy olyan darab, amelyet garantáltan viselni fogsz. A hosszú pántnak köszönhetően a válladra vetheted, és biztos lehetsz benne, hogy nem csúszik le róla, és sehol sem esik le, a kezeid pedig szabadok maradnak például a telefonhoz vagy a kávéhoz. Több szín, anyag és méret közül választhatsz. Szóval kezdj bele, és engedd közel magadhoz a crossbody táskát.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.