Larrel Dusty Pink aszimmetrikus cipzáras crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Larrel egy eredeti, tágas crossbody táska, amely nem megy ki a divatból egyhamar. Ez az aszimmetrikus dizájnos táska tökéletes különleges alkalmakra és mindennapi…
További információkA Larrel egy eredeti, tágas crossbody táska, amely nem megy ki a divatból egyhamar. Ez az aszimmetrikus dizájnos táska tökéletes különleges alkalmakra és mindennapi viseletre egyaránt. Bármikor, amikor fel akarod dobni az outfitjét. A szilárd anyagnak köszönhetően remekül tartja formáját, akármivel is töltöd meg. Plusz előny a praktikus hátsó zseb, ahol értékeidet biztonságosan és könnyen elérhető helyen tarthatod. A Larrel táskával mindig önmagad lehetsz.
- Tágas crossbody táska
- Aszimmetrikus merev forma
- Hátsó zseb értékeknek
| Dimenzió | 170 x 250 x 50 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 364 g |
| Zár | Villámzár |
| Szín | Rózsaszín |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 94 - 144 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
CROSSBODY
Egy időtálló klasszikus darab, amelyet viselhetsz nyáron és télen, munkába vagy sétálni, sportcipőhöz vagy magassarkúhoz. A crossbody táska olyan kiegészítő, amelyet garantáltan hordani fogsz. A hosszú pántnak köszönhetően a válladra vetheted, biztos lehetsz benne, hogy nem csúszik le, nem esik le, a kezed pedig szabad marad, hogy telefonálj vagy kávézzál. Több szín, anyag és méret közül választhatsz. Tehát rajta, ölelj magadhoz egy crossbody táskát!
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.