Mitch Black crossbody kézitáska cipzárral
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Ahogy Mitch Bjukenen legyőzhetetlen és ellenállhatatlan volt, ez a Mitch táska is ugyanolyan legyőzhetetlen és ellenállhatatlan. Különben miért is lenne ez a neve. Aha?!…
További információkAhogy Mitch Bjukenen legyőzhetetlen és ellenállhatatlan volt, ez a Mitch táska is ugyanolyan legyőzhetetlen és ellenállhatatlan. Különben miért is lenne ez a neve. Aha?! Ez az anyag tényleg sokat kibír, ugyanúgy mint David Hasselhoff, amikor a piros úszódeszkával ugrált a vízbe a Baywatch-ban.
- Cipzárral záródó főrekesz
- Külső cipzáras zseb
- Belső rekesz az apróságokra és cipzáras zseb
- Ellenálló anyag
| Dimenzió | 235 x 250 x 100 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 370 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | Aira & TechniC |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 81 - 143 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
90% PES Poliészter
10% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
TechniC
Kollekció, amit a város és a természet ihletett
A Mellora és a Noel hátizsákok már jó ideje a népszerűség trónján uralkodnak, és az előnyeikből számos parádés utód született. A TechniC kollekció Vusijai szuper strapabíró vászonból készültek, így nem fognak hámlani, és a koszt is simán lemoshatod róluk. Szerezz magadnak egy megbízható társat minden hasznos holmid számára, és élvezd a csavargást a nagyvilágban, gondtalanul.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.