Smokie Desert Black nagy cipzáras crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Mutasd meg, hogy önmagad vagy, és lépj ki az utcára egy egyedi darabbal, amit nem látni mindenhol. A Smokie Desert eredeti nyomtatott és hímzett mintájával garantáltan…
További információkMutasd meg, hogy önmagad vagy, és lépj ki az utcára egy egyedi darabbal, amit nem látni mindenhol. A Smokie Desert eredeti nyomtatott és hímzett mintájával garantáltan minden szem rád szegeződik. Ráadásul rengeteg zsebbel biztosít neked bőséges helyet. Mindennapi kalandjaitok kezdődhetnek.
- Belső zsebek
- Vállpánt
- Cipzáras táska záródás
- Külső mágneses zseb
| Dimenzió | 280 x 310 x 50 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 400 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Virágmintás |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | creARTivity |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 136 x 150 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
creARTivity
Légy Vuch, légy látható.
Egy hely, ahol nem spóroltunk a fantáziával, és játékosan állítottuk össze a legnépszerűbb nyomatokat. Minden nyomatnak megvan a saját története, de együtt egyet biztosítanak Neked. Az egyediséget. Akár táskát, hátizsákot vagy pénztárcát választasz, mindig Te leszel az, aki kitűnik a tömegből.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.