Lanteea Black elegáns kézitáska kézben hordásra és vállon át
A termék jelenleg elfogyott
Mikor lesz újra készleten? Színek:A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Városba, munkába, vagy egy italra... A Lanteea mindig és mindenhova készen áll. A stabil forma minden körülmény között megtartja a stílust, az arany részletek pedig…
További információkVárosba, munkába, vagy egy italra... A Lanteea mindig és mindenhova készen áll. A stabil forma minden körülmény között megtartja a stílust, az arany részletek pedig minden outfit királynőjévé teszik. Akár kézben viszed, akár vállon át, egyszerre lesz dísze és öröme.
- Fő cipzáras zárás
- Külső mágneses zsebekek
- Belső cipzáras zseb és zárás nélküli rekesz
- Állítható, lekapcsolható vállpánt
- Új fém részletek
| Dimenzió | 260 x 365 x 160 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 700 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, Geometrikus |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 106 -121 cm |
| A4 méretű | nem |
| Méret NTB" | 11,6" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Kézitáskák
Azon gondolkodsz, hogy szerzel egy kézitáskát, amit soha nem fogsz kézből kiadni? Akkor ne gondolkodj tovább és válaszd ezt. Nálunk ráadásul sok formából, színből és variációból választhatsz. Röviden, itt megtalálod pontosan azt, ami csodásan kiegészít majd. Hiszünk benne, hogy elválaszthatatlan társak lesztek, akik kéz a kézben mennek majd együtt.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.