Benita MN Black nagy, tágas cipzáras táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 26-ig, keddig vásárolhatsz a Color Days alatt -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Akár a visszafogott árnyalatokat, akár a feltűnő darabokat kedveled, most itt az ideális pillanat, hogy örömet szerezz magadnak.
Ez a nagy monogram táska pontosan azt tudja, amit elvársz tőle – minden szükségletednek és kis titkaidnak helyet ad. A jegyzetfüzet, tízórai, napszemüveg és ajakbalzsam…
További információkEz a nagy monogram táska pontosan azt tudja, amit elvársz tőle – minden szükségletednek és kis titkaidnak helyet ad. A jegyzetfüzet, tízórai, napszemüveg és ajakbalzsam mind megtalálja a helyét benne, miközben továbbra is stílusos és elegáns marad. Simára tapintható, formában tartó, meglepetéssel belül – pöttyös béléssel, ami emlékeztet rá, hogy továbbra is Vuch lány vagy.
- Fő cipzáras zárás
- Belső rekeszek apróságoknak
- Belül kis kozmetikai táska
- A táska része a crossbody heveder
| Dimenzió | 270 x 420 x 120 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 1000 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Többszínű, VUCH mintázat |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | Monogram |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 80 - 122 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Monogram
Szeretnél példátlan stílust és minden centimétereddel Vuch lenni? A részletesen átgondolt Vuch monogram kollekció itt van neked. Kényeztesd magad egy darabbal, amiből stílusosság árad, amit a Vuch logó húz alá minden centiméteren. Akár táskával, pénztárcával vagy hátizsákkal mondd el...
A Vuch a leghűségesebb szerelmed, szóval mondd el mindenkinek egyetlen szó nélkül.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.