Sygurny Light Grey nagy és tágas utazótáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
A Sygurny egy nagy utazótáska, amely bőséges helyet biztosít hosszabb utakhoz. Az átgondolt zsebrendszer rendben tartja holmijaidat, miközben szilárd szerkezete és…
További információkA Sygurny egy nagy utazótáska, amely bőséges helyet biztosít hosszabb utakhoz. Az átgondolt zsebrendszer rendben tartja holmijaidat, miközben szilárd szerkezete és könnyű dizájnja kényelmes viseletet garantál. Akár hétvégi kirándulásra, akár hosszabb kalandozásra készülsz, a Sygurny mindig megbízható útitárs lesz.
- Teljes zipzáras rekesz
- Külső zipzáras zsebek
- Sok belső rekesz
- Mellkasi heveder csattal
- Hátsó gumipánt bőröndre rögzítéshez
- Fényvisszaverő részletek a pántokban
- Párnázott vállpántok és hátoldal kényelmes viseléshez
| Dimenzió | 480 x 260 x 100 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 800 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Térfogat | 12 |
| Stílus | Elegáns, Utazós, Diák |
| Szíj hossza | 54 - 98 cm |
| Térfogat | 11-15 l l |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Rögzítés a bőröndhöz, Laptopzseb, Fényvisszaverő elemek |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Hátizsákok
Azok az idők, amikor a hátizsákok csak iskolai táskákat vagy magashegyi túrákhoz való sportfelszereléseket jelentettek, már rég elmúltak. Most a hátizsák lehet egy elegáns kiegészítő a városban sétáláshoz, munkába vagy iskolába menethez. Válassz egy darabot, amely kényelmesen simul a hátadra és tökéletesen kiegészíti öltözékedet. A hátizsákok további előnye, hogy szabad marad a kezed, és a hátad is hálás lesz, mivel a súly szépen elosztódik mindkét váll között.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.