Soddy nagyméretű cipzáras városi hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Soddy tökéletes iskolába vagy munkába. De tényleg. Úgy terveztük ezt a hátizsákot, hogy elférjen benne egy laptop, és ne gyűrődjön össze benne semmilyen szerződés vagy…
További információkA Soddy tökéletes iskolába vagy munkába. De tényleg. Úgy terveztük ezt a hátizsákot, hogy elférjen benne egy laptop, és ne gyűrődjön össze benne semmilyen szerződés vagy tankönyv. A rengeteg zsebbel és rekesszel mindennek meglesz benne a helye - a szervezésmániások számára igazi háton viselhető mennyország. Ráadásul mindezt egy menő geometrikus dizájnba csomagoltuk.
- Dupla lopásgátló védelem - cipzáras és kapcsos főzseb
- Rengeteg zseb és belső rekesz mini laptopra
- Kényelmes és állítható vállpántok
- Geometrikus dizájn
| Dimenzió | 400 x 290 x 115 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 630 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Többszínű |
| Szín | Fekete, Rózsaszín |
| Térfogat | 13 |
| Stílus | Diák |
| Szíj hossza | 58 - 83 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
TRAVEL COLLECTION
„Hogy néz ki a sportos elegancia? Például mint a hátizsák a VUCH cseh műhelyből, amely alkalmas akár sétához az erdei utakon, akár a város utcáin.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.