Leyra Riviera Brown dizájner crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Egy kedvenc modell újratervezett változatát látod, amelybe nem nehéz első viselésre beleszeretni. A Leyra táskát ugyanis új, időtlen köntösbe öltöztettük, amely szinte…
További információkEgy kedvenc modell újratervezett változatát látod, amelybe nem nehéz első viselésre beleszeretni. A Leyra táskát ugyanis új, időtlen köntösbe öltöztettük, amely szinte mindenhez passzol, ami a szekrényedben van.
A földszínű Riviera Brown elvisz Téged fesztiválra tornacipőben vagy kávézóba velúr zakóban. Ez az a szín, ami minden hangulatodhoz illik. A táskának nyolc kártyatartója van, bőven van hely a nélkülözhetetleneknek, és a pántot magadhoz igazíthatod. Az arany színű kovácsoltvas és a finom kígyó alakú logó már csak hab a tortán.
- ICONIQ COLLECTION
- Fő mágneses zárás
- Belső zsebekek apróságoknak
- Szalmatáska dizájn
- Állítható vállpánt
| Dimenzió | 140 x 200 x 70 mm |
| Anyaga | Műbőr, Polipropilén |
| Súlya | 314 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Többszínű, Fonott |
| Szín | Barna |
| Kollekció | Iconiq |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 108 - 133 cm |
| A pénztárca méretéhez | Kicsi |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
40% PU Poliuretán
45% PP Polipropilén
15% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ICONIQ
Egy kollekció, amely abszolút bestsellereinket veszi alapul és megkülönböztethetetlen és magabiztos köntösbe öltözteti őket.
Nem pusztán újratervezésről van szó, ez a legmerészebb kiáltványunk. Klasszikus szabások, precizitás és abszolút részletekre való összpontosítás. Minden darab ebből a kollekcióból a részletekre való abszolút odafigyelés és a kompromisszummentes precizitás eredménye. Gondosan kiválasztott anyagok, különleges vintage kovácsoltvas, amely az egész kollekciót egyedivé teszi.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.