Tricia Basic Black elegáns táska állítható pánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
A Tricia Basic az ikonikus táskánk új arca praktikus, de mégis elegáns kivitelben. Az ikonikus félhold alakot követi, szilárd és egyszerű formában érkezik, és a…
További információkA Tricia Basic az ikonikus táskánk új arca praktikus, de mégis elegáns kivitelben. Az ikonikus félhold alakot követi, szilárd és egyszerű formában érkezik, és a kontrasztokkal játszik. Egyből két különböző pánttal kapod meg. Széles a kényelmes viseléshez és lánc, amely ékszerré változtatja. És mi a legjobb? Szabadon hagyja a kezeidet, hogy teljes életet élhess kávéval az egyikben, telefonnal a másikban és minden új kalandnak nyitott szívvel.
- A népszerű Tricia övtáska új dizájnja
- Fő cipzáras zárás
- Belső rekesz apróságoknak
- Külső cipzáras zsebke
- Két pant - széles és láncos
| Dimenzió | 140 x 290 x 40 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 555 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Elegáns, Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 106 cm a 85 - 127 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Kicsi |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Crossbody
Időtlen klasszikus, amit nyáron és télen is viselhetsz, munkába és sétára, tornacipőhöz és magassarkúhoz egyaránt. A crossbody táska egyszerűen olyan darab, amit garantáltan el tudsz viselni. A hosszú pántnak köszönhetően a vállára veted, és biztos lehetsz benne, hogy nem csúszik le róla, nem esik le sehol, és a kezeid szabadok maradnak például a telefonhoz vagy a kávéhoz. Több színből, anyagból és méretből választhatsz. Szóval kezdj bele, és engedd magadhoz közel a crossbody táskát.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.