Boney Brown sima kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 26-ig, keddig vásárolhatsz a Color Days alatt -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Akár a visszafogott árnyalatokat, akár a feltűnő darabokat kedveled, most itt az ideális pillanat, hogy örömet szerezz magadnak.
Ez a csinos táska a Cynthia táskát idézi, és rögtön három tágas zsebbel dobta fel a dizájnt. A középső részen biztonságos cipzárat találsz, az oldalsó zsebek pedig gyors…
További információkEz a csinos táska a Cynthia táskát idézi, és rögtön három tágas zsebbel dobta fel a dizájnt. A középső részen biztonságos cipzárat találsz, az oldalsó zsebek pedig gyors hozzáférést biztosítanak. Csak pattintsd be a mágneszárat, és máris indulhatsz az utcára. Ráadásul az új fém logó mosolyt csal az arcodra.
- A főrész három zsebre van osztva
- Középső zseb cipzárral, oldalsó zsebek mágnessel zárhatók
- Belső cipzáras zseb, apróságoknak rekeszek
- A táska része a crossbody vállpánt
| Dimenzió | 280 x 350 x 140 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 720 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 106 - 120 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Kézitáskák
Azon gondolkodsz, hogy szeretnél egy kézitáskát, amit aztán soha nem is akarsz letenni? Akkor ne habozz tovább és válaszd ezt a modellt. Nálunk számos forma, szín és variáció közül választhatsz, biztosan megtalálod azt, amelyik tökéletesen kiegészít téged. Hisszük, hogy igazi elválaszthatatlan párost fogtok alkotni.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.