Danita Safi Beige mini crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Csak ma használhatod ki a tavaszi kiárusítást, ráadásul extra -15% kedvezményt kapsz táskákra a TAS15 kóddal. Az akár -50% kedvezményekkel így a legjobb áron szerezhetsz örömet magadnak.
A Danita visszatért, és ezúttal a részletekkel játszott. A fém díszítés a fedelén és a lánc elem a pánton elegánsabb hangulatot kölcsönöz neki anélkül, hogy elveszítené…
További információkA Danita visszatért, és ezúttal a részletekkel játszott. A fém díszítés a fedelén és a lánc elem a pánton elegánsabb hangulatot kölcsönöz neki anélkül, hogy elveszítené praktikusságát. Azonban hű marad ahhoz, amiért oly sokan megszerették – az áttekinthető belső térhez és a kényelmes mindennapi viseléshez. Kis változás, nagy hatás.
- Fő záródás két mágnessel + cipzár
- Belső tér két részre osztva
- Külső cipzáras zseb
- Kényelmes vállpánt
| Dimenzió | 140 x 200 x 70 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 432 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 100 - 140 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Mini |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Mini táskák
Telefon, pénztárca, kulcsok, semmi más. Vannak napok, amikor ez egyszerűen elég. És ezekre a napokra hoztuk létre a mini táskák kollekcióját. Bár kicsik, de ügyesek, hiszen nem feledkezünk meg a praktikusságról. Még ha miniek is, rendben tarthatod azt a pár dolgot. Használhatod a pántot is, amelynek köszönhetően mindig szabad kezed lehet. Egy pillanat alatt elegáns kézitáskává is alakíthatod. A mini táskát használhatod randevúra, városi sétára vagy akár kulturális programokra. Most már csak rajtad múlik, melyik mini szépséget enged be a gardróbodba.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.