Duilio Dark Green mini crossbody táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A VUCH napok a VNAPOK25 kóddal tökéletes alkalmat adnak egy új darabra. A -25% kedvezmény már csak április 20-ig, hétfőig érvényes, úgyhogy válaszd ki azt a kiegészítőt, ami minden nap örömet okoz.
Ismerd meg kedvelt Tricia táskánk kistestvérét – egy mini táska, amely mindent tartalmaz, amire szükséged van, csak kisebb csomagolásban. Keskenyebbé tettük, magasabbra…
További információkIsmerd meg kedvelt Tricia táskánk kistestvérét – egy mini táska, amely mindent tartalmaz, amire szükséged van, csak kisebb csomagolásban. Keskenyebbé tettük, magasabbra húztuk és fekete kovácsoltvas részleteket adtunk hozzá, hogy elegáns és friss legyen. Telefon, kis pénztárca, és máris megvan minden, amire szükséged van egy barátnővel való kávézáshoz vagy romantikus sétához. Mini, de még mindig nagy stílussal!
- A Tricia övtáska mini változata
- Mágneses patent zárás
- Belső rekesz apróságoknak
- Állítható crossbody pánt
| Dimenzió | 180 x 210 x 70 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 550 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Kollekció | SimplyV |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 90 - 133 cm |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Időtlen, minimalista és elegáns. A SimplyV kollekció könnyedén megvan aranyozás nélkül is. Mert az egyszerűségben rejlik a szépség. Minden SimplyVuška dizájnjában a tiszta vonal, sima anyag és finom fém részletek játsszák a főszerepet. Egyszerűen semmi extra, mégis semmi sem hiányzik. Szóval milyen lesz egyszerűen a Tiéd?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.