Geppa Pink deréktáska állítható pánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Az övtáska egy olyan kiegészítő, ami senki ruhásszekrényéből nem hiányozhat. Ez a rózsaszín gyönyörűség ezt egyértelműen bizonyítja. Elfér benne a telefonod, pénztárcád…
További információkAz övtáska egy olyan kiegészítő, ami senki ruhásszekrényéből nem hiányozhat. Ez a rózsaszín gyönyörűség ezt egyértelműen bizonyítja. Elfér benne a telefonod, pénztárcád és a kulcsod is és ráadásul még tündökölni is fogsz! És ne aggódj, ha bepiszkolnád, a praktikus anyagának köszönhetően egyszerűen kitisztíthatod.
- Cipzáras fő rekesz
- Hátsó cipzáras zseb
- Könnyen tisztítható anyag
- Állítható hosszúságú, csatos pánt
| Dimenzió | 180 x 230 x 100 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 173 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Rózsaszín |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 91 - 124 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Övtáskák
„Dicső visszatérés. Ez a kifejezés kapcsolódik az övtáskához. Népszerű, ötletes, és még sok mást is asszociál bennünk ez a divatos kiegészítő. Régebben egy divatkatasztrófa volt, ma már inkább a ruhatárad egy must-have darabja. Nos, meggyőztünk téged arról, hogy szükséged van rá? Abban az esetben ne habozz és rendeld meg.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.