Syrrael Black aszimmetrikus válltáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Egy válltáska, amely a népszerű Tricia ihlette, de saját útját járja. Fedéllel, elegáns sziluettel és új formával, amely első pillantásra magára vonja a figyelmet.…
További információkEgy válltáska, amely a népszerű Tricia ihlette, de saját útját járja. Fedéllel, elegáns sziluettel és új formával, amely első pillantásra magára vonja a figyelmet. Kényelmesen viselhető, és megfelel mind a munkához, mind az esti italozáshoz. Tökéletes választás, ha klasszikust szeretnél egy kis csavarral.
- Aszimmetrikus forma a Tricia bestseller alapján
- Mágneses és cipzáras záródás
- Belső rekesz záródás nélkül, cipzáras zsebbel
- Állítható lyukasztott pánt
| Dimenzió | 170 x 260 x 80 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 510 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 90 - 120 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Kicsi |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Válltáskák
Szeretnél egy olyan táskát, amely hűségesen szolgál, és soha nem hagy cserben? Akkor ne habozz, és szerezd be a Vuch válltáskát. Egyszínű vagy többszínű, széles vagy keskeny pánttal, laza vagy merész. Már tudod, melyik nyeri el a tetszésedet?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.