Veyra Black bőr kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Ha imádtad a Leyra táskát, akkor ez a gyönyörűség annak nagyobb és praktikusabb testvére, amellyel bármilyen küldetést teljesíthetsz. Hordhatod kézben, vállra vetve vagy…
További információkHa imádtad a Leyra táskát, akkor ez a gyönyörűség annak nagyobb és praktikusabb testvére, amellyel bármilyen küldetést teljesíthetsz. Hordhatod kézben, vállra vetve vagy crossbody táskként - mindig tökéletesen fog mutatni. Belül elég helyet találsz minden szükséges holmidnak, ráadásul elegáns dizájnja is garantáltan elnyeri tetszésedet. Bármilyen színt is választasz, mindig tökéletes választás lesz.
- Rostbőr táska
- Mágneses záródás
- Külső rejtett cipzáras zseb
- Kétféleképpen viselhető - kézben és crossbody táskként
| Dimenzió | 240 x 340 x 150 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 800 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | Bőr |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 70 - 127 cm |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% Szálas bőr
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Bőr táskák
A bőr táskák kollekciója még a legigényesebb vásárlókat is leveszi a lábáról. Minőség első helyen, időtálló dizájn és elegancia, amely még a legkritikusabb szemet is elkápráztatja. Ezek azok a dolgok, amelyek a Vuch-nál sosem változnak!
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.