Coalie Lavi cipzáras crossbody kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
„Az egyszerűség és a sokoldalúság az én jellegzetességeim. Szeretni fogsz, és minden lépésednél hű társad leszek. Lila színem tökéletessé egészíti ki az öltözékedet…
További információk„Az egyszerűség és a sokoldalúság az én jellegzetességeim. Szeretni fogsz, és minden lépésednél hű társad leszek. Lila színem tökéletessé egészíti ki az öltözékedet bármit is viselj."
- Villámzárral záródik
- Vállpánt
- Vuch logo
| Dimenzió | 200 x 240 x 50 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 270 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Piros |
| Kollekció | SimplyV |
| Stílus | Mindennapi |
| Szíj hossza | 76 - 138 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
SimplyV
Simple Vusik, Simply Vuch!
Örökérvényű, minimalista, elegáns. A SimplyV kollekció a csillivillik nélkül is megállja a helyét. Mert az egyszerűségben rejlik a szépség. Főszerepben a letisztult vonalvezetés, a sima alapanyagok és a finom fémes részletek minden SimlpyVusi dizájnjában. Szóval semmi extra, mégis közben minden megvan. Nos, akkor melyik lesz a tiéd?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.