Amma Flowers Blue crossbody táska babakocsira Engelis
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Ismerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz. Néha kevés is elég. Ez a vékony táska finom virágmintával…
További információkIsmerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz.
Néha kevés is elég. Ez a vékony táska finom virágmintával pontosan az a darab, ami jól jön, amikor csak néhány apróságra van szükséged. Kényelmesen átdobhatod a válladon, vagy rögzítheted a babakocsira.
- Vízálló és mosható anyag
- Két külső cipzáras zseb
- Áttekinthető és praktikus belső zsebbeosztás
- Termozseb palackhoz
- Crossbody heveder
- Erős hevederek megerősített karabinerekkel a babakocsira rögzítéshez
| Dimenzió | 310 x 270 x 55 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 500 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Virágmintás, Nyomott minta |
| Szín | Kék |
| Kollekció | Engelis |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 71 - 128 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Hosszú vállpánt, Palack zseb, Babakocsi rögzítés, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Termikus zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ENGELIS TÁSKÁK
Az Engelis táskák úgy lettek megtervezve, hogy megbirkózzanak a szülőség mindennapi valóságával. Tágas, tartós és praktikus táskák, erős füllel és olyan részletekkel, amelyek megkönnyítik az életet útközben. Az átgondolt belső beosztásnak köszönhetően minden dolognak megvan a maga helye, és a szükséges apróságokat pillanatok alatt megtalálod. Az Engelis táskák a funkcionalitást és a tiszta dizájnt ötvözik, amely babakocsira és mindennapi viselésre is alkalmas.