Coalie Knit Dusty Blue crossbody táska perforációval
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 26-ig, keddig vásárolhatsz a Color Days alatt -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Akár a visszafogott árnyalatokat, akár a feltűnő darabokat kedveled, most itt az ideális pillanat, hogy örömet szerezz magadnak.
Ismerkedj meg az új Coalie Knit táskánkkal, amely egyedi kötött flying knit anyagával fog lenyűgözni. Ez a csodálatos darab tiszta minimalista dizájnt ötvöz olyan…
További információkIsmerkedj meg az új Coalie Knit táskánkkal, amely egyedi kötött flying knit anyagával fog lenyűgözni. Ez a csodálatos darab tiszta minimalista dizájnt ötvöz olyan textúrával, amit egyszerűen nem fogsz akarni kiengedni a kezedből. Ez lesz az új mindennapi társad, amely könnyűsége és egyedi megjelenése révén azonnal kitűnik a tömegből. Csak vedd a válladra, és indulhatsz meghódítani a világot a megfelelő adag stílussal és eredetiséggel.
- Kötött „flying knit" anyag
- Könnyű az anyagának köszönhetően
- Belső zsebekek apróságoknak
- Állítható vállpánt
| Dimenzió | 200 x 240 x 50 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 280 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, Fonott |
| Szín | Kék |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 114 - 135 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
80% PES Poliészter
20% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Crossbody
Időtlen klasszikus, amit viselhetsz nyáron és télen, munkába és sétára, tornacipőhöz és magassarkúhoz egyaránt. A crossbody táska egyszerűen olyan darab, amit garantáltan el tudsz viselni. A hosszú pántnak köszönhetően a válladra vetheted, és biztos lehetsz benne, hogy nem csúszik le róla, nem esik le sehol, és a kezeid szabadok maradnak például a telefonhoz vagy a kávéhoz. Több szín, anyag és méret közül választhatsz. Szóval kezdj bele, és engedd magadhoz közel a crossbody táskát.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.