Neliss Creme cipzáras crossbody kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
A praktikus Neliss Creme keresztpántos táska az elegáns mértékletesség példája. Rengeteg praktikus zseb, amelyeket használni fogsz, és amelyeknek köszönhetően mindent…
További információkA praktikus Neliss Creme keresztpántos táska az elegáns mértékletesség példája. Rengeteg praktikus zseb, amelyeket használni fogsz, és amelyeknek köszönhetően mindent rendben tarthatsz. Még rendet a táskában. Tudod, hogy van ez.
- Fő cipzáras zárás
- Az egyik legnagyobb keresztpántos táska
- Elülső zseb mágnessel, hátsó zseb cipzárral
- Belső cipzáras zseb, két nyitott zseb
| Dimenzió | 300 x 285 x 90 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 560 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 64 - 124 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Crossbody
Ha valaki büszke ránk, az a szívünkbe melegséget hoz. Hinnéd, hogy a saját kézitáskád is büszke lehet rád? Amelyik erre képes, az a crossbody kézitáska. Te pedig büszke lehetsz arra, hogy neked pontosan ilyened van. Talán a célszerűsége, vagy a népszerűsége vagy esetleg az örökérvényűsége miatt. Az okot te magad választod ki.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.