Wennie MN Black elegáns monogramos táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Monogram kollekció táskája, amely első pillantásra magára vonja a figyelmet! Két anyag kombinációja és rengeteg hely a kincseidnek - ez maga az elegancia minden…
További információkA Monogram kollekció táskája, amely első pillantásra magára vonja a figyelmet! Két anyag kombinációja és rengeteg hely a kincseidnek - ez maga az elegancia minden részletében. Tökéletes alkalom minden helyzetre, akár munkába sietsz, akár egy barátnőddel iszol egy italt. Bővítsd stílusos gyűjteményedet egy igazán különleges darabbal!
- Vuch monogramos Wennie bestseller
- Fő zárás 2 mágnessel
- Nagy, teljesen cipzárral záródó belső rekesz
- Crossbody vállpánt belongs to the bag
| Dimenzió | 300 x 320 x 130 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 800 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű, VUCH mintázat |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | Monogram |
| Stílus | Elegáns |
| Szíj hossza | 82 - 139 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Monogram
Szeretnél valami igazán különlegeset és Vuch-osan stílusost? Itt a tökéletesen átgondolt Vuch monogram kollekció. Kényeztesd magad egy darabbal, amelyből csak úgy sugárzik a stílus, minden centiméterre ráírva a Vuch logót. Legyen szó táskáról, pénztárcáról vagy hátizsákról...
A Vuch az te leghűségesebb szerelmed, úgyhogy mutasd meg mindenkinek egyetlen szó nélkül.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.