Remus deréktáska állítható pánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
„Az övtáskák a 80-as és 90-es években voltak slágerek, de manapság is nagy sikert aratnak. Ez nem is csoda, hiszen stílusosak, praktikusak, és van bennük egy csipetnyi…
További információk„Az övtáskák a 80-as és 90-es években voltak slágerek, de manapság is nagy sikert aratnak. Ez nem is csoda, hiszen stílusosak, praktikusak, és van bennük egy csipetnyi elegancia. Ha úgy érzed, hogy legalább egyet mindenképpen be kell szerezned, akkor válaszd ezt a fekete Remus övtáskát.“
- Fő cipzáros rögzítés
- Praktikus cipzáros zsebek
- A pánt hossza állítható csattal
- A heveder maximális fesztávja 120 cm
| Dimenzió | 145 x 330 x 50 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 285 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | Aira & TechniC |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 103 - 164 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% Oxford Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
TechniC
Kollekció, amit a város és a természet ihletett
A Mellora és a Noel hátizsákok már jó ideje a népszerűség trónján uralkodnak, és az előnyeikből számos parádés utód született. A TechniC kollekció Vusijai szuper strapabíró vászonból készültek, így nem fognak hámlani, és a koszt is simán lemoshatod róluk. Szerezz magadnak egy megbízható társat minden hasznos holmid számára, és élvezd a csavargást a nagyvilágban, gondtalanul.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.