Labela Wine elegáns eco táska állítható vállpánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Ennek a táskának stílusa és lelkiismerete is van. Ökológiai anyagról van szó, amelyet kukoricakeményítő felhasználásával gyártottak, és amely ökológiai alternatívája a…
További információkEnnek a táskának stílusa és lelkiismerete is van. Ökológiai anyagról van szó, amelyet kukoricakeményítő felhasználásával gyártottak, és amely ökológiai alternatívája a hagyományos műanyagoknak és szintetikus szálaknak. Tulajdonságainak köszönhetően könnyű, biológiailag lebomló és környezetbarát. Elegáns megjelenése és minőségi kidolgozása olyan darabba teszi, amely luxusnak tűnik és egyben értelmet is ad. Amikor többet akarsz viselni, mint csak dolgokat – jó érzést is akarsz vinni magaddal.
- Biológiailag lebomló kukorica alapú anyag
- Fő mágneses zárás
- Belső zsebekek apróságoknak
- Állítható crossbody nylon vállpánt
| Dimenzió | 180 x 230 x 70 mm |
| Anyaga | Környezetbarát anyag |
| Súlya | 440 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Borszín |
| Kollekció | ECO |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 67 - 105 cm |
| A pénztárca méretéhez | Kicsi |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Tartós anyag, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Eco táskák
Fenntarthatóság, környezettudatosság, figyelmesség. Közel állnak Hozzád ezek az értékek? Akkor közel állhat Hozzád valamelyik eco táskánk is, amelyeknek egyértelmű céljuk van. Mégpedig az, hogy környezetbarátok legyenek. Így együtt alkothattok egy elválaszthatatlan párost, amely nem lesz közömbös bolygónk iránt.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.