Eike Brown nagy üzleti táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 26-ig, keddig vásárolhatsz a Color Days alatt -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Akár a visszafogott árnyalatokat, akár a feltűnő darabokat kedveled, most itt az ideális pillanat, hogy örömet szerezz magadnak.
Nagy táska, amely megbirkózik a legkihívásabb napjaiddal is. A Wennie táskához hasonló anyag tartósságot biztosít, a szalagfülek pedig stílusos részletet adnak hozzá.…
További információkNagy táska, amely megbirkózik a legkihívásabb napjaiddal is. A Wennie táskához hasonló anyag tartósságot biztosít, a szalagfülek pedig stílusos részletet adnak hozzá. Elfér benne az A4-es méret és rengeteg más nélkülözhetetlen holmi, a belső zsebek pedig segítenek mindent áttekinthetően tartani. Ideális társ a munkába, iskolába és az útjakon közöttük.
- Nagy táska kemény aljjal
- Fő cipzáras zárás
- Belső rekeszek apróságoknak, cipzáras zseb
- Hosszú kényelmes szalagfülek alkarra és vállra is jók
| Dimenzió | 280 x 360 x 110 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 600 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Nagy táskák
Sajnos nem Roxfortban élünk és nem áll rendelkezésünkre Hermione varázslatos táskája, amibe még egy sátor is belefért. De szerencsére olyan világban élünk, ahol a nagy táskák divatosak és itt van a Vuch is, amelynek egész szekciója van belőlük, így kiválaszthatod a saját nagy szépségedet, amibe beletehetsz minden szükséges és szükségtelen dolgot, amit éppen magaddal kell vinned.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.