Carol Black deréktáska állítható pánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Akár a trekking, akár a túrázás rajongója vagy, ez az övtáska elkísér a csúcsra. Állítható pánttal rendelkezik, amely megkönnyíti az űrtartalom növelését vagy…
További információkAkár a trekking, akár a túrázás rajongója vagy, ez az övtáska elkísér a csúcsra. Állítható pánttal rendelkezik, amely megkönnyíti az űrtartalom növelését vagy csökkentését. Így kényelmesen belepakolhatsz egy esőkabátot is arra az esetre, ha az úton felhőszakadás lepne meg. Funkcionális anyagból készült, amely könnyű, de nem enged át egy cseppet sem. És tudod, hogy kivel alkot tökéletes kombót? A Mellora Airy sporthátizsákkal.
- Az első sportos Vuch kollekció
- Ripstopból készült – könnyű, légáteresztő, vízálló anyag
- Dupla cipzárral ellátott bővíthető főzseb
- Állítható pánt automatikus mágneses csattal
| Dimenzió | 140 x 260 x 120 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 135 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Térfogat | 4 |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 79 - 110 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Vízálló anyag |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Övtáskák
„Dicső visszatérés. Ez a kifejezés kapcsolódik az övtáskához. Népszerű, ötletes, és még sok mást is asszociál bennünk ez a divatos kiegészítő. Régebben egy divatkatasztrófa volt, ma már inkább a ruhatárad egy must-have darabja. Nos, meggyőztünk téged arról, hogy szükséged van rá? Abban az esetben ne habozz és rendeld meg.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.